Przebudzenie Głosu – wiosenne warsztaty w Beskidzie Małym

Przebudzenie wiosny, witalność, ożywienie, początek, ptasi szczebiot, oddech.

Warsztaty budzenia głosu w inspirującym otoczeniu lasu, pól i łąk, z przepięknym widokiem na szczyty Beskidów, w tym na Babią Górę i Pilsko.

Aby lepiej zarezonować z naturą i sobą nawzajem poznamy pieśni tradycyjne oraz relaksujące głos mantry. Usiądziemy też przy wspólnym ogniu– zachęcam, aby przywieźć ze sobą swoje instrumenty i otwarte serce. Polecam także zabrać ze sobą matę do jogi, bowiem w czasie wolnym od wspólnej pracy będzie można zająć się własną praktyką. Warsztaty zaplanowane są tak, aby znaleźć czas i przestrzeń na swoje przemyślenia, czytanie, uzupełnienie notatników, czy też medytację lub samotny spacer.

Zapisy: +48 605 274 454 / harmoniaglosu@gmail.com
Koszt uczestnictwa (wraz z wyżywieniem i noclegami): 450 zł przy zapisach do 31 marca, po tym terminie koszt wzrasta do 500 zł.
Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata bezzwrotnego zadatku w kwocie 200zł. Reszta sumy płatna przed warsztatami.
Jeśli warsztaty nie odbędą się z przyczyn organizatora zadatek zostaje zwrócony.

Ośrodek MANDALA: https://www.mandala.beskidy.pl/
https://www.facebook.com/mandalabeskidy/

Zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych.
Będziemy mieć zapewnione wyżywienie wegetariańskie lub wegańskie – jedną z dwóch opcji zgłaszajcie, proszę, przy zapisach.

HARMONOGRAM w wydarzeniu na fb: https://www.facebook.com/events/2600570410219845/